איך ליצור שינוי התנהגותי, ולגרום לילד שלכם להתמודד עם קשיים

"תודה שגרמתם לאמא שלי להבין שהכל בסדר איתי ורק ככה אני יכול להצליח"

 

זה אחד מהמשפטים שהולכים איתנו קדימה, וגורמים לנו להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים.

את המשפט הזה אמר לנו ילד אחד, אחרי ארבעה חודשים של תכנית ליווי אצלנו.

 

כמעט כל ילד שמגיע אלינו לפגישה הראשונה, בטוח שמשהו אצלו לא בסדר.

לרובם יש חוות דעת של פסיכיאטר, נוירולוג או רופא משפחה. כמעט על כל הילדים יש חוות דעת של המורה, שאומרת לאמא שקשה לו, קצת יותר מאחרים.  לחלק מהילדים  יש כבר איבחונים שתומכים בזה שיש משהו חריג. רוב הלדים פגשו את המבטים המיואשים מהמורים, או אפילו מההורים.

ילדים עושים שיעורי בית עם אמא

למה אנחנו מספרים לכם את זה?

חשוב לדעת שכדי ליצור שינוי התנהגותי, ולגרום לילד שלכם להתמודד עם קשיים, כדאי  קודם כל להבין אותו ולראות אותו, מעבר לכל חוות דעת.  לכן, הדבר הראשון שאנחנו עושים כשמגיע אלינו ילד הוא להגיד  להורים שעם כל הכבוד, את האבחונים אפשר להשאיר בבית, כי שום מילה כתובה לא משתווה למבט ולמילים שיוצאות מהילד שלהם. אחר כך אנחנו מנסים להבין איפה יושב הקושי, בלי לבזבז ולתייג אותו ולקבע אותו במשבצת מסוימת. אנחנו פשוט רואים את הילד, וניגשים לפתרון. כך אנחנו מתקדמים לבניית תכנית שתתאים בדיוק לילד שלכם, תכנית שהוא יבין במה היא יכולה לעזור לו, וכזו שהוא יהנה לקחת חלק ממנה.

 כל ילד הוא אחר, ועם כל ילד צריך לעבוד על משהו אחר. לכל ילד יש את הדרך שהוא צריך לעבור, כדי להגיע למטרות שלו ולחוות הצלחה.

 מהמקום הזה אנחנו יכולים להתחייב לתוצאות.

התוצאה המשמעותית ביותר היא שילד מבין שהכל בסדר איתו, שרואים אותו כמו שהוא ומאמינים במי שהוא יכול להיות, ורק כך הוא יוכל לכבוש מטרות ולהצליח, בלימודים ובכלל.

אם גם אתם חווים מהילד שלכם תחושת תסכול וכישלון כשהוא מתמודד עם קושי, ומחפשים פיתרון טבעי שמותאם לילד שלכם- השאירו את פרטיכם ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר.

לשאלות נוספות או בירורים יש להתקשר ל-08-9988223

או שלח הודעה לכתובת המייל info@tafnite.co.il